15/10/2018

Nowy dostawca!

Nowościami w naszej ofercie są zawory mieszające oraz siłowniki firmy WOMIX.

 

Zawory mieszające MIX M

Zawory mieszające MIX M znajdują zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania. Trójdrogowy zawór mieszający służy głównie do obniżenia temperatury zasilania obiegu grzewczego np. w instalacjach ogrzewania podłogowego. Czterodrogowy zawór mieszający oprócz regulacji temperatury obiegu grzewczego chroni kocioł / źródło ciepła przed niską temperaturą powrotu. W pełni automatyczną pracę zaworu można zapewnić dzięki siłownikom firmy WOMIX MP 10.

 


Siłownik zaworu mieszającego MP 10

Siłowniki z typoszeregu MP 10 charakteryzują się kompaktową budową i solidnym wykonaniem. Pod obudową z tworzywa sztucznego umieszczone są: przekładnia o maksymalnym momencie obrotowym 10 Nm, silnik synchroniczny, dwa wyłączniki krańcowe. Siłownik MP 10 fabrycznie wyposażony jest w 1,5 metrowy przewód 3 x 0.75 mm2 oraz w adapter A 101 do zamontowania siłownika na zaworach MIX M, MIX MT i 3F, 4F firmy WOMIX.

Siłownik MP 10 przeznaczony jest do montażu na trzy lub czterodrogowych zaworach mieszających do średnicy DN 50. Na życzenie siłownik można zamontować na zaworach mieszających innych firm .

POWRÓT
wyjątkowa jakość
lat doświadczenia
indywidualne podejście
bezpieczeństwo i gwarancja
porady specialistów

NAJDYNAMICZNIEJ ROZWIJAJĄCA SIĘ HURTOWNIA INSTALACYJNA W REGIONIE